Главная > Все новости > Активисты района > У декількох містах повідомляється про замінування інфраструктурних об’єктів (Оновлено)

У декількох містах повідомляється про замінування інфраструктурних об’єктів (Оновлено)

У деяких містах України повідомляють про замінування залізничних вокзалів, автовокзалів та ринків. Поліцейські перевіряють інформацію.

Рівне

Так, у Рівному поліцейські перевіряють інформацію про замінування залізничного, автовокзалу та на вулиці неподалік продуктового ринку. Відповідне повідомлення надійшло до поліції сьогодні, 4 серпня, близько 12:00. Проведено евакуацію людей із приміщень, повідомляється у Facebook.

Пізніше голова ОВА Віталій Коваль повідомив, що вибухонебезпечні предмети не виявлені.

Вінниця

Крім того, як пише Суспільне, аналогічна ситуація і у Вінниці.

«У Вінниці правоохоронці перевіряють інформацію про замінування інфраструктурних об’єктів. На місцях працюють спецслужби, вибухотехніки, проводять перевірку», — йдеться у повідомленні.

Кропивницький

Також повідомляється про замінування трьох об’єктів у Кропивницькому. За інформацією Суспільного, мовиться про замінування Центрального ринку, одного з відділень Нової пошти та залізничного вокзалу. Інформацію підтвердила речниця поліції області Віталіна Бевзенко. На місці працюють відповідні служби.

Хмельницький

ЗМІ повідомляють про можливе замінування автовокзалу, овочевого ринку та залізничного вокзалу у Хмельницькому.

Тернопіль

Також про ймовірне замінування залізничного вокзалу та ЦУМу повідомив мер Тернополя Сергій Надал. 

«Є інформація про можливу провокацію і закладену вибухівку», — написав він.

Однак пізніше додав, що інформація про замінування у Тернополі не підтвердилася.

Черкаси

У Черкасах поліцейські перевіряють інформацію про замінування залізничного вокзалу, автовокзалу та пошти. Повідомлення про замінування надійшло сьогодні близько 13:00 години. На місцях працюють відповідні служби, людей евакуювали.

Оновлено о 15:00. Вибухонебезпечних предметів не виявлено, правоохоронці перевірили об’єкти, повідомляє Суспільне.

Оновлюється