Главная > Все новости > Анонсы > Цьогоріч міська система відеоспостереження збільшиться щонайменше на 600 відеокамер

Цьогоріч міська система відеоспостереження збільшиться щонайменше на 600 відеокамер

У 2019 році ресурси міської системи відеоспостереження збільшаться щонайменше на 600 відеокамер. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За словами Дмитра Давтяна, комплексна система відеоспостереження міста Києва – близько 7 тисяч камер відеоспостереження із сучасним функціоналом, і цьогоріч вона збільшиться на 600 одиниць. Більшість із них, як поінформував заступник голови КМДА, встановлюватимуть у місцях масового перебування людей, біля пам’яток культурної спадщини та у паркових зонах.

«Камери міської системи відеоспостереження встановлені в усіх районах Києва: на мостах, вулицях та автошляхах, територіях об’єктів соціально-культурного призначення, усіх в’їздах та виїздах з міста. Один із останніх об’єктів, де встановлено камери, – пішохідно-велосипедний міст. Там встановлено 10 відеокамер, дві з яких роботизовані (мають широкий огляд та функцію розпізнавання обличь)», – додав Дмитро Давтян.

Довідково.

За допомогою комплексної системи відеоспостереження у столиці вдається забезпечити належний рівень безпеки. Широкий функціонал камер дозволяє правоохоронним органам знаходити людей навіть за вторинними ознаками та контролювати трафік на дорозі, визначаючи швидкість та напрямок руху транспорту.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *