Главная > Все новости > Тхеквондо для юних голосіївців стало доступнішим завдяки Громадському бюджету

Тхеквондо для юних голосіївців стало доступнішим завдяки Громадському бюджету

У приміщенні дитячо-юнацького спортивного клубу «Успіх» Фізкультурно-оздоровчого центру «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво» презентовано реалізовані в 2019 році проекти-переможці бюджету участі № 23 «Розвиток TAEKWON-DO ITF у Голосіївському районі клубом «Катран» та № 211 «Голосіївці на Кубку Києва 2019 з TAEKWON-DO ITF».

Про це повідомляє відділ у справах молоді та спорту Голосіївської РДА.

Вже третій рік поспіль Громадський бюджет є інструментом активних громадян для зміни Києва на краще. Громадський бюджет – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та / або голосування за них.


У ході реалізації проектів здійснено закупівлю нової тренувальної амуніції: кімоно, шоломи, маківари, рукавиці, фути, капи, лапи для контактних видів спорту, ракетки-хлопавки, гумові петлі та захисти для паху, гомілки, грудей. Придбання необхідної амуніції дає змогу брати участь у всіх змаганнях не лише членам збірної. Користуватися нею можуть й інші члени клубу (понад 300 дітей).


Юні голосіївці зі спортивного клубу «Катран», які є постійними учасниками і переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань з Taekwon-do ITF, отримали нове, сучасне обладнання, придбання якого забезпечить належні, гідні умови для тренувань та участі у змаганнях.

Джерело