Главная > Все новости > Активисты района > Театральна подія в будинку культури «Конча-Заспа»

Театральна подія в будинку культури «Конча-Заспа»

У Будинку культури «Конча-Заспа» відбулась благодійна театральна акція. До мешканців мікрорайону Конча-Заспа завітав дитячий народний театр-студія ляльок «Казкарик» Голосіївського району міста Києва, під керівництвом Володимира Малинського. Юні артисти представили для дітей лялькову виставу «Гидке каченя» , показав глядачам свою справжню майстерність та творче уміння. 

Унікальний колектив «Казкарик» більше 20 років дарує посмішки і радість дітям району, знайомить з дивовижним світом театрального мистецтва.

Розважальна програма з іграми, конкурсами, веселими рухливими забавами залишила надзвичайні враження про новорічні свята. Присутні в залі, оплесками та посмішками, щиро дякували артистам за театральне видовище та незабутні хвилини відпочинку.

Адміністрація та творчий колектив працівників Будинку культури «Конча–Заспа» висловлює щиру подяку Володимиру Петровичу Малинському та учасникам Народного театру-студії ляльок «Казкарик» за багаторічну творчу співпрацю, організацію та проведення концертних лялькових вистав для дітей в Будинку культури «Конча-Заспа»