Главная > Все новости > Анонсы > Столична дитяча залізниця працюватиме і на зимові свята

Столична дитяча залізниця працюватиме і на зимові свята

Столична дитяча залізниця працюватиме і на зимові свята. Відео казкового потягу дитячої залізниці, що в Сирецькому парку, опублікував на своїй сторінці у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

«Друзі! Цього року вперше столична дитяча залізниця, що в Сирецькому парку, не пішла взимку у відпустку і радо приймає дітлахів. Це одна з дев’яти дитячих залізниць в Україні та єдина, що має дві автономних станції. Між іншим, вокзал станції «Київ-Пасажирський-Дитячий» цього року увійшов до книги рекордів Гіннеса, як перша у світі міні-копія діючого Центрального залізничного вокзалу в Києві», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

 Він підкреслив, що тільки в столиці на дитячій залізниці, окрім тепловозів, є паровоз 1932 року виробництва. Ще однією особливістю цієї залізниці є наявність найбільшого в Європі вузькоколійного віадука довжиною 100 метрів та висотою – 25 метрів.

У вагонах дитячої залізниці є опалення, освітлення, відеоспостереження, сучасні інформаційні монітори і навіть Wi-Fi.

Тільки за літній сезон цього року столична дитяча залізниця перевезла понад 100 тисяч пасажирів.

«А тепер і взимку київські школярі зможуть вивчати секрети професії залізничників. А на свята залізниця запрошує киян та гостей міста проїхатися дитячим новорічним потягом. Його прикрасили ілюмінацією  та гірляндами», – додав Віталій Кличко.

Джерело