Главная > Все новости > Анонсы > Стадіон у школу: Київрада хоче викупити землю на Антоновича

Стадіон у школу: Київрада хоче викупити землю на Антоновича

Спеціалізована школа № 112 імені Шевченка, де з першого класу вивчають три іноземні мови, досі не має стадіону.

У Київраді готують до розгляду проєкт рішення «Про викуп земельної ділянки для суспільних потреб». Депутати мають вирішити питання з поверненням школі стадіону на вулиці Антоновича, 51.

– З цією проблемою до мене вже звертались представники батьківської громади. Не повинно такого бути, щоб освітній заклад не мав можливості для занять із фізкультури. Я вважаю, що треба звернутись до правоохоронних органів і розібратися: яким чином відбулось відчуження стадіону? Винуватці повинні понести відповідальність, включаючи кримінальну, – сказала голова комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Власником земельної ділянки площею 0,2 га є товариство з обмеженою відповідальністю «Істіл холдинг».

27 березня 2020 року ТОВ «Істіл холдинг» звернулося до столичної влади з пропозицією – відновити переговорний процес щодо викупу або обміну ділянки.

Як стало відомо, ще в 2006 році шкільний стадіон продали ТОВ «Етрекс-1» за 2,6 млн грн. Його декілька разів перепродавали й віддавали у банківську заставу (строк виконання грошового зобов’язання у сумі 28,2 млн грн спливає у 2022 році).

Раніше на цій ділянці планували збудувати готельно-торговельний комплекс. Тепер своє слово має сказати Київрада.

Джерело