Главная > Все новости > Активисты района > Розвідка Британії: РФ невміло використовує танки в Україні

Розвідка Британії: РФ невміло використовує танки в Україні

У щоденному зведенні британської розвідки йдеться про те, що російські війська не змогли встановити динамічний захист на свої танки, що є повторенням помилок Першої чеченської війни, повідомляє Українська правда.

«Сильне зношування російських основних бойових танків в Україні, швидше за все, частково пов’язане з тим, що Росія не змогла встановити та належним чином використати адекватну динамічну броню (ERA)», — йдеться у повідомленні.

При правильному використанні динамічний захист знижує ефективність снарядів, що наближаються, до того, як вони потраплять у танк.

«Це говорить про те, що російські сили не виправили культуру неефективного використання ERA, яка сягає Першої чеченської війни 1994 року», — йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що ці недоліки, ймовірно, сприяють поширеним випадкам «катапультування вежі», які добре задокументовані на відео очевидців з України.

«Війна була свідком численних невдач російських командирів щодо забезпечення дотримання бойової дисципліни на низькому рівні, таких як використання динамічного захисту. Сукупний ефект цих невдач, ймовірно, є важливим чинником низької ефективності російських збройних сил», — зазначає британська розвідка.