Главная > Все новости > Розмір має значення: на ВДНГ розповіли про моду на собак

Розмір має значення: на ВДНГ розповіли про моду на собак

Цими вихідними на ВДНГ проходить виставка собак всіх порід. Вівчарки, лабрадори, йоркширські тер’єри, спанієлі, пуделі змагаються спочатку у рингах серед представників своєї породи, а потім відбувається Best in Show за звання кращого собаки виставки.

Також чотирилапі розділені на вікові категорії: бейбіки, юніори, дорослі, ветерани. Крім екстер’єру судді оцінюють також слухняність собаки.

— За 2 дні буде представлено 80 порід собак. Запрошенні експерти з Болгарії, Естонії, Італії. У заході бере участь 600 собак, — розповідає Ірина Рикова, організатор виставки.

Якщо десять років тому на вулиці переважно зустрічались собаки середнього розміру, то зараз більше маленьких (чихуа, той тер’єри). Чи існує мода на породи собак, запитую Ірину Рикову.

— Кожний обирає собаку згідно зі своїм темпераментом. Активні люди беруть джек рассела, люди, які не люблять довго гуляти з собакою, – бульдога. Дуже багато зараз купують маленьких декоративних собачок. Вони гарно підходять для квартир. А собак великих порід беруть менше, адже з ними потрібно займатись дресурою. Ті ж, хто бере, як правило,  — для приватного сектору, — пояснює Ірина Рикова.

До речі, завжди вважала, що чим більше собака, тим вона дорожча. Виявилося навпаки. Оскільки кишенькові породи собак зараз перебувають на гребні моди, то вони значно дорожчі за породи великих собак. Такий висновок можна зробити передивляючись оголошення на olx. Так, цуценя мальтійської болонки з розплідника з документами коштує мінімум 700 доларів. Тоді як за міні мальтійську болонку просять вже від 1 тис. дол. Хоча кінологи стверджують, що різновиду «міні» не існує в маленьких породах цуценят, це лише маленький розмір звичайних собачок. І ніхто не гарантує, що потім він не досягне звичайного зросту для цієї породи.

Де: ВДНГ

Вартість: безкоштовно                     

Коли: 22-23 лютого, 9.00-18.00

Джерело