Главная > Все новости > Активисты района > Розгін студентів і не тільки. У понад 40 справах Майдану спливають строки давності

Розгін студентів і не тільки. У понад 40 справах Майдану спливають строки давності

Строки давності у частині справ, які стосуються розгону студентів на Майдані, спливають вже у грудні цього року, пише Дмитро Браславський, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву начальника департаменту Офісу генерального прокурора у справах «Майдану» Олексія Донського в ефірі телемарафону.

«У нас в кінці цього року закінчуються строки давності по частині справ — це 22 справи про тяжкі злочини», — йдеться у заяві.

Донський зазначив, що в лютому наступного року закінчаться строки давності ще по 22 справах.

«Наприклад, це по справі 30 листопада та 1 грудня. Це 365 стаття, і по цьому злочину строки давності закінчуються», — уточнив прокурор.

Мова йде саме про побиття студентів на Майдані.

Стаття 365 ККУ — «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу».

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва дозволив провести спеціальне розслідування щодо колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Його підозрюють у незаконному перешкоджанні проведенню акцій протесту під час Революції Гідності.

Раніше в прокуратурі заявляли, що рішення про силовий розгін студентів в ніч з 29 на 30 листопада приймав колишній президент України Віктор Янукович.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.