Главная > Все новости > Активисты района > РосЗМІ: в ОРДЛО призначили дату проведення «референдумів» про приєднання до РФ

РосЗМІ: в ОРДЛО призначили дату проведення «референдумів» про приєднання до РФ

Окупанти у так званих «Луганській та Донецькій народних республіках» призначили дату проведення «референдуму» про входження до складу Росії. Він має відбутися у період з 23 по 27 вересня. Про це, з посиланням на росЗМІ, пише Валерія Поліщук, РБК-Україна.

«З метою забезпечення умов для реалізації учасниками референдуму свого права на участь у голосуванні та безпеці для учасників референдуму, членів комісій референдуму, спостерігачів, представників ЗМІ визначити дні голосування на референдумі з 23 по 27 вересня», — заявив «голова народної ради «ЛНР» Денис Мірошниченко.

При цьому він додав, що на «референдум» винесуть таке запитання: Ви за входження «ЛНР» склад Росії на правах суб’єкта Росії?

У цей самий період планують провести «референдум» у «ДНР».

Крім того, видання «Медуза» з посиланням на джерела, близькі до адміністрації президента РФ, повідомляє, що на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей окупанти мають намір також провести «референдуми» з 23 по 27 вересня.