Главная > Все новости > Рейтингування районних в місті Київі державних адміністрацій

Рейтингування районних в місті Київі державних адміністрацій

З метою виявлення проблем розвитку районів м. Києва за окремими показниками та прийняття оперативних управлінських рішень для їх розв’язання проводиться щомісячна оцінка діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій у порядку та за методикою, визначеними в окремому дорученні Київського міського голови В. Кличка від 01.04.2015 № 9482 (зі змінами).

Рейтингування здійснюється на підставі відомостей структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та КБУ «Контактний центр міста Києва».

За січень-листопад 2019 року оцінювання здійснювалося за 11 показниками з 16.

Рейтингування не проводилося: за 4 показниками, рейтингування за якими проводиться щоквартально:

— «Темп зростання (зменшення) власних надходжень бюджетних установ спеціального фонду бюджету міста Києва, %»;

— «Темп зростання (зменшення) обсягу заборгованості по платі за здачу в оренду нежитлової площі, переданої до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у відсотках до початку року»;

— «Співвідношення отриманої орендної плати до нарахованої у звітному періоді відповідного року»;

— «Відношення фактичної кількості зареєстрованих об’єктів нерухомого майна за звітний період (наростаючим підсумком з початку року) до кількості незареєстрованих об’єктів нерухомого майна до початку звітного року, у відсотках»;

за показником, рейтингування за яким проводиться щопівроку:

— «Результативність тестування населення на ВІЛ-інфекцію (крім вагітних та донорів) методом імуноферметичного аналізу та швидкими тестами, у відсотках».

Відповідно до методики оцінки діяльності райдержадміністрацій за окремими показниками на першому етапі оцінки здійснюється ранжування районів за значеннями окремих показників, на другому етапі визначається підсумкова оцінка району, як середнє арифметичне суми оцінок показників, та місце кожного району.

За результатами оцінки за січень-листопад 2019 року визначено 3 групи:

—  І група – райони, які посіли 1–3 місця: Печерський (1 місце), Голосіївський (2 місце) та Подільський (3 місце);

—  ІІ група – райони, які розподілили 4–7 місця: Оболонський (4 місце), Деснянський (5 місце), Шевченківський (6 місце) та Святошинський (7 місце);

— ІІІ група – райони, які за розрахунками посіли 8–10 місця: Солом’янський (8 місце), Дарницький (9 місце) та Дніпровський (10 місце).

 За інформацією відділу економіки Голосіївської РДА