Главная > Все новости > Активисты района > Повітряні сили: Другий дивізіон ЗРК Patriot заступив на бойове чергування

Повітряні сили: Другий дивізіон ЗРК Patriot заступив на бойове чергування

Другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу «Patriot» також заступив на бойове чергування в Україні, повідомляє Українська правда.

Про це повiдомив командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук у Telegram, речник Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі УП.

«Кажуть є заборона ГШ «селфитись» на фоні техніки! Вибачте, не втримався. Другий дивізіон ЗРК «Patriot» уже в роботі! Посилюємо ППО, наближаємо перемогу».

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат підтвердив УП, що другий дивізіон ЗРК «Patriot» наданий міжнародними партнерами, вже виконує бойову роботу на одному з напрямків, який визначило військове керівництво.

23 квітня Юрій Ігнат зазначив, що один дивізіон зенітно-ракетного комплексу «Patriot» вже заступив на бойове чергування в Україні, інші перебувають в дорозі.

Довідково:

Дивізіон ЗРК Patriot складається з командного пункту, радару, та пускових установок (може бути до 8-ми ПУ), кожна з яких має по 4 пускові контейнери з ракетами різних типів (проти балістики, проти аеродинамічних цілей (літаки й гелікоптери)).