Главная > Все новости > Активисты района > Підрозділ ССО «Азов» узяв у полон п’ять російських окупантів

Підрозділ ССО «Азов» узяв у полон п’ять російських окупантів

Підрозділ сил спеціальних операцій «Азов» узяв у полон п’ятьох російських окупантів, повідомляє Українська правда.

Про це повідомив перший командир полку «Азов» Андрій Білецький у Telegram.

«Нова п’ятірка полонених від ССО «Азов». Серед них: наркоман, офіцер, осетин, «нащадок козаків» із Кубані та мобілізований «деенер».

Зверніть увагу: ці тварини живі, не побиті, не покалічені. Вони будуть добре їсти і добре спати, їх лікуватимуть українські лікарі, доки вони чекатимуть на обмін.

Це кодекс честі солдата, обов’язковий для «азовця», з якою б мерзотою ти не мав справу — гідно поводитися з полоненим. Ми не порушуємо його навіть після масового вбивства наших братів у Оленівці.

Тому що ми – «Азов», тому що ми – воїни, а не зграя собак, як наш ворог».

Білецький наголосив, що окрім цього це фонд для обміну українських побратимів зі зброї.

Передісторія:

  • 29 липня російські медіа повідомили про обстріл колонії в Оленівці Донецької області, де утримувалися українські полонені. Пропагандисти стверджували, що є щонайменше 53 загиблі.
  • У розвідці вважають, що вбивство українських полонених у Оленівці Донецької області організували найманці ППК «Вагнера» за власним наказом Євгена Пригожина, не погодивши це з керівництвом Міноборони Росії.
  • ЗСУ, Міноборони, СБУ та омбудсмен України вимагають, щоб ООН та МКЧХ, які виступали гарантами життя та здоров’я українських бійців, направили своїх представників до колонії.