Главная > Все новости > Активисты района > Охоронця колишнього ватажка «ЛНР» Плотницького відправили до в’язниці (фото)

Охоронця колишнього ватажка «ЛНР» Плотницького відправили до в’язниці (фото)

Колишній охоронець екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького воював проти ЗСУ у Донецькій області. Він потрапив у полон та був засуджений до 6,5 років тюрми, пише Дмитро Браславський, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку пресслужбу ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях — м. Краматорськ.

«У липні 2015 року 29-річний колишній вчитель фізкультури з Воронезької області прибув до тимчасово окупованої території Луганської області у пошуках високих заробітків», — йдеться у повідомленні.

СБУ повідомляє, що у Луганську він охороняв екс-ватажка «ЛНР» Плотницького, проте з часом він подався до російських приватних військових компаній.

«Служив за контрактом у розвідувальній роті ПВК «Вагнер». Потім змінив три приватні військові компанії, які після початку путінської Z-операції воювали у Луганській та Донецькій областях. ПВК «Север» стала для нього останньою», — заявили в СБУ.

У серпні бойовика захопили у полон під Слов’янськом. Його судили за наступним статтями:

  • Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України;
  • Участь у незаконних збройних формуваннях.

Жовтневий районний суд Дніпропетровської області визнав його винним та призначив 6,5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що Дніпровський апеляційний суд залишив у силі вироки колишньому ватажку так званої «Луганської народної республіки» Ігорю Плотницькому та його спільникам у справі про катастрофу військового літака Іл-76. Вони засуджені до довічних термінів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.