Главная > Все новости > На утримання будинків Голосіївського району дали на 1,2 млн грн більше

На утримання будинків Голосіївського району дали на 1,2 млн грн більше

Керуючій компанії з обслуговування житлового фонду Голосіївського району додали 1 219 629 грн на збільшення розміру статутного капіталу підприємства. Кошти виділили шляхом перерозподілу видатків із спеціального фонду бюджету міста на 2019 рік.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1464 від 16 серпня 2019 року.

– З метою збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва» затвердити перерозподіл видатків розвитку у сумі 1 219 629 грн, передбачених Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації на 2019 рік у спеціальному фонді бюджету міста йдеться у тексті Розпорядження.

Голосіївська районна адміністрація має подати перерозподіл видатків розвитку на погодження до постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. А Департамент фінансів КМДА має внести відповідні зміні до розпису бюджету міста Києва.

Довідка. Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» є головним балансоутримувачем будинків та виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в Голосіївському районі м. Києва.