Главная > Все новости > Активисты района > На польському кордоні відкриють новий пункт пропуску

На польському кордоні відкриють новий пункт пропуску

Новий пункт пропуску «Нижанковичі — Мальховіце» на кордоні України та Польщі планують відкрити до кінця 2022 року. Спочатку він працюватиме для вантажівок, пише Олександр Білоус, РБК-Україна.

«Очікується, що новий пункт пропуску дозволить суттєво розвантажити існуючі пункти та прискорити вантажну та пасажирську логістику на українсько-польському кордоні», — йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

За даними прес-служби, на сьогодні будівництво пункту пропуску фактично завершене, залишається тільки облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури. Зараз тривають роботи з облаштування ділянки дороги Нижанковичі — Дрогобич — Стрий, яка веде до нового пункту пропуску.

Новий пункт пропуск передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн. Спершу тут буде дозволено перетин кордону порожнім вантажівкам, а згодом пункт пропуску буде діяти для інших транспортних засобів та для пішоходів.

«Уже до кінця року плануємо відкрити проїзд для порожніх вантажівок новим пунктом пропуску Нижанковичі — Мальховіце», — йдеться в повідомленні.