Главная > Все новости > На одному зі столичних колекторів замінили 32 метри пошкодженої ділянки

На одному зі столичних колекторів замінили 32 метри пошкодженої ділянки

Нову технологію санації застосовано на боковому підключенні до Голосіївського каналізаційного колектору діаметром 1500 мм. За допомогою цього методу за 1 робочий день було відремонтовано 32 метри колектору. Як повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал», технології, які застосовуються для ремонту зношених каналізаційних мереж, постійно вдосконалюються.

Діаметр пошкодженої труби складав 300 мм, і після санації зменшився лише на 3 мм. Завдяки застосуванню нової технології досягається висока міцність і стійкість до корозії. Відновлена ділянка після ремонту може експлуатуватися ще довгі роки.

Додатково.

Нова технологія полягає у тому, що у пошкоджений трубопровід затягується так званий «рукав», просочений спеціальним хімічним складом. Потім під дією ультрафіолетового випромінювання «рукав» твердіє і перетворюється на суцільний міцний трубопровід. Цей процес подібний до встановлення фотополімерної пломби у стоматології. Такий метод дозволяє дуже швидко відновлювати пошкоджені ділянки водопровідної і каналізаційної мережі.

Джерело