Главная > Все новости > Міська влада допомагає постраждалим внаслідок пожежі на Великій Васильківській

Міська влада допомагає постраждалим внаслідок пожежі на Великій Васильківській

Столична влада оперативно допомогла мешканцям будинку на вулиці Великій Васильківській, 81, де позавчора сталася велика пожежа. 11 киян, квартири яких постраждали, заселили у готелі на території Печерська.

Нагадаємо, 19 серпня на Великій Васильківській, 81 виникла пожежа. Спочатку загорілася квартира на четвертому поверсі, вогонь швидко поширився на дах. Пожежу гасили  понад три години, Велика Васильківська перекривалася.

Під час рятувальної операції пожежні врятували 2 людини, 15 осіб відвели на безпечну відстань. На щастя загиблих та травмованих немає. Причину виникнення займання з’ясовують правоохоронці.

Також, 20 серпня за дорученням голови Печерської райдержадміністрації Наталії Кондрашової, перший заступник голови  Анатолій Корж оперативно організував і провів  місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно ліквідації наслідків пожежі, що сталася у житловому будинку за адресою вул. Велика Васильківська, 81.

—  Керівництво райдержадміністрації посприяло поселенню 11 мешканців квартир, що постраждали від пожежі,  до готелів на території Печерська. Крім того, проводиться обстеження кватир та складаються  акти факту, огороджено та постійно чергує наряд поліції, мешканців запускають – двері відкривають потім закривають. Також, потерпілим надано транспорт для вивезення речей, — зазначили у пресслужбі Печерської РДА.

До слова, столична влада тримає ситуацію з постраждалими під контролем.

Місцева мешканка Лариса, розповіла журналістам «Вечірнього Києва», про те як міська влада допомогла людям, квартири яких постраждали від пожежі.

Я проживала у квартирі на другому поверсі. Коли розпочалася пожежа мене не було вдома. Про те, що горить будинок сказали знайомі по телефону. Звичайно ж, терміново приїхала . На щастя документи вціліли. Дуже вдячна столичній владі, за те, що не залишилася у такій біді без даху над головою. На деякий час мене поселили до готелю «Київ», до речі, тут затишно. Трохи пізніше мають переселити до гуртожитку — поки не вирішиться питання з будинком на Великій Васильківській. Можливо, його будуть реставрувати, можливо, він не придатний для проживання, і тоді, сподіваюся, мені дадуть квартиру у новому будинку, — коментує мешканка Лариса.

Джерело