Главная > Все новости > Активисты района > Мінцифри: за два тижні IT-армія паралізувала роботу 2400 ресурсів РФ

Мінцифри: за два тижні IT-армія паралізувала роботу 2400 ресурсів РФ

За даними Міністерства цифрової трансформації, українська IT-армія за 2 тижні — з 29 серпня до 11 вересня — паралізувала роботу понад 2400 російських онлайн-ресурсів, повідомляє Економічна правда.

Так, з 29 серпня до 11 вересня ІТ-армія призупинила роботу:

  1. Найбільших банків РФ. Через паралізовані сервіси найбільших та найважливіших банків РФ, Газпромбанку, Московського КредитБанку, Совкомбанку росіяни не змогли скористатися онлайн-банкінгом та провести фінансові операції зі смартфону. «Ба більше, «друга армія» не могла отримати зарплати, а їхні рідні — компенсації. До злиднів їм не звикати», — йдеться у повідомленні Мінцифри.
  2. Онлайн-сервісів автосалонів. Кіберспеціалісти призупинили роботу найбільшого онлайн- майданчика з продажу автомобілів та запчастин — Дром.
  3. Системи електронного документообігу у підприємств з молочної продукції. Оптові та роздрібні продавці молочної продукції вимушені вручну обробляти документи.
  4. Пропагандистські ЗМІ. Кібератака вивела з ладу великі пропагандистські російські медіа – Rambler, Газета.Ru, МК. «Помічаємо, що деякі пропагандисти вже думають про перемир’я. Що ж, пізно», — коментує Мінцифри.

«Також айтівці попіклувалися, щоб на центральних телеканалах Криму школярі та студенти отримали привітання з 1 вересня від Президента України. Продовжуємо нагадувати російським тимчасовим жителям, що їм там не місце, бо Крим — Україна», — йдеться у повідомленні відомства.