Главная > Все новости > Активисты района > Маленькі голосіївці відвідали «Шоу мильних бульбашок»

Маленькі голосіївці відвідали «Шоу мильних бульбашок»

07 вересня 2019 року діти, батьки яких знаходяться у складних життєвих обставинах, які є клієнтами Голосіївського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідали «Шоу мильних бульбашок» за підтримки творчого об’єднання «Тисячоліття» та Громадської Організації «Інтегрум». Діти мали змогу переглянути різноманітні оригінальні і смішні фокуси з мильними бульбашками. Під час перегляду «Шоу мильних бульбашок» маленькі глядачі поринули у чарівний світ з веселими та динамічними пригодами в дивовижному вимірі магії.

Мильне шоу — це справжній урок чарів! Чарівні мильні бульбашки – великі і маленькі, кольорові й прозорі, наповнені магічним димом і міцні настільки, що їх можна потримати в руках, створюють атмосферу справжнього казкового дива і закохують малюків з першого погляду.

Таке фантастичне шоу для дітей не було б по-справжньому фантастичним без невеликого, але просто неймовірного дива, тому в кінці вистави кожен маленький глядач зміг побувати всередині цієї гігантської бульбашки та захопитися цим чарівним дійством!