Главная > Все новости > Активисты района > Кримські партизани заявили про ліквідацію у Сімферополі 30 російських військових

Кримські партизани заявили про ліквідацію у Сімферополі 30 російських військових

У тимчасово окупованому Криму активісти підпільного руху «АТЕШ» заявили про ліквідацію у Сімферополі 30 російських військовослужбовців у шпиталях, пише Володимир Костирін, РБК-Україна.

«У військових шпиталях Сімферополя агенти «АТЕШ» успішно ліквідували 30 військовослужбовців армії РФ. 30 недобитків яким ми допомогли дістатися суду Божого», — йдеться в офіційній заяві руху «АТЕШ».

Кримські партизани також додають, що у достовірності цієї інформації можна переконатись, перевіривши палати та морги.

«Перевіряйте палати, перевіряйте морги, паліть медкартки. Можете 300 разів спростовувати цей факт, але це правда! Думайте!», — зазначається у публікації.

Також у мережі 12 листопада було опубліковано список із 25 імен, які, як зазначається, було ліквідовано.

Напередодні повідомлялося, що агенти руху зайшли до севастопольського військово-морського клінічного шпиталю, а також до пологового будинку №2, в якому було розміщено поранених російських солдатів.

Активісти руху раніше на початку жовтня оголошували про створення у лавах ЗС РФ підпільної організації «АТЕШ» з метою розвалити армію окупантів зсередини. Для цього на тимчасово підконтрольному Росії українському півострові до партизанського руху залучають кримських татар та проукраїнських росіян.