Главная > Все новости > Анонсы > «Козацькими шляхами»: 7-10 травня активна молодь, скаути та волонтери проведуть перший онлайн збір-похід

«Козацькими шляхами»: 7-10 травня активна молодь, скаути та волонтери проведуть перший онлайн збір-похід

Із 7 до 10 травня лідери дитячих і молодіжних громадських організацій столиці проводитимуть традиційний збір-похід «Козацькими шляхами» в онлайн форматі.

Тож долучитися до цікавих активностей зможе кожен охочий за посиланням: https://www.facebook.com/kozatskymy.shliahamy/.

Протягом трьох днів триватимуть актуальні тренінги, творчі майстер-класи, туристичні лайфхаки тощо.
Окрім цього, за активну участь організатори передбачили унікальні фірмові подарунки.

«Цьогоріч мав відбутися тридцятий збір-похід «Козацькими шляхами». Впродовж року ми ретельно готувалися до відзначення ювілею, однак пандемія COVID-19 внесла свої корективи у проведення наймасштабніших світових заходів, наш збір-похід не став винятком. Але організаційний комітет швидко прийняв виклик нових реалій та запропонував провести захід із дотриманням карантину в домашній версії під назвою «Козацькими шляхами. Ноme edition», – зазначила директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослава Колобова.

Нагадаємо, що традиційно збір-похід волонтерських загонів та лідерів дитячих і молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами», відбувається на початку травня поблизу с. Виграїв Черкаської області (Корсунь-Шевченківський р-н).
Щорічно програма заходу спрямована на залучення молоді до активного громадянства, до вирішення локальних і глобальних проблем у різних сферах життя.

Детальніша інформація для представників ЗМІ за тел.: 093-518-90-80 (Дар’я Чекурова), daria.chekurova@gmail.com.

Джерело