Главная > Все новости > Анонсы > Космічна подорож та запуск блискавки: у вересні в Києві відкриють Музей науки

Космічна подорож та запуск блискавки: у вересні в Києві відкриють Музей науки

24 вересня на території ВДНГ у Києві Мала академія наук України презентує перший «Музей науки». У павільйоні № 23 на відвідувачів чекатимуть понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій з усього світу. Павільйон побудований в 1958 році, саме в ньому проводили наукові виставки.

Мета нового інтерактивного простору – показати зв’язок формул та законів із повсякденним життям та стати місцем, де кожен може зробити перший крок в науці. Що робити в музеї: 

  • подивитися 2-метрову голограму та 60-кілограмовий кристал; 
  • спробувати розбити гартоване скло кулею для боулінгу; 
  • побачити власний голос та вивчити анатомію людини за допомогою 3D-моделі; 
  • покататися на велосипеді з квадратними колесами, яких у світі всього чотири; 
  • вирушити в космічну подорож у кімнаті з технологією 360;  
  • скласти з атомів сіль та воду в доповненій реальності; 
  • запустити блискавку в котушці Тесли та покерувати роборукою; 
  • змінити колір скляної стелі, надавши на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки; 
  • почути думки українських вчених та дізнатися про їхні відкриття та досягнення.Над 7 блоками експозиції працювали команди з України, США, Польщі, Швеції та Канади. Зокрема, у музеї знаходяться виставки одного з найвідоміших наукових і дослідних центрів світу Ontario Science Center, компанії Strong Interactions, що створювала Центр науки «Коперник» у Варшаві, а також один з найбільш унікальних експонатів світу з Музею математики в Нью-Йорку. 

Коли: 24 вересня. 
Де: ВДНГ, павільйон № 23 під назвою «Наука». 
Вартість входу: 50 грн за особу – груповий квиток для школярів (від 10 осіб); 100 грн – стандартний квиток; власникам картки Visa пропонується знижка 15%; безкоштовний вхід для людей з інвалідністю 1 та 2 групи і дітей, чиї батьки загинули в ході воєнних дій на сході України.  

Під час карантину в просторі передбачені посилені заходи безпеки, рекомендовані МОЗ, а саме: вхід у масках, обмежена кількість відвідувачів завдяки завчасному придбанню квитків із фіксованим часом онлайн, дезінфекція інтерактивних елементів експонатів й інших поверхонь. 

Джерело