Главная > Все новости > Анонсы > Коли учні столиці отримають безкоштовний проїзний?

Коли учні столиці отримають безкоштовний проїзний?

Київська міська рада погодила виділення коштів для випуску безкоштовних проїзних карток для учнів столиці, та визначила строки, коли такі картки можуть бути запроваджені.

За це під час засідання Київради 23 жовтня проголосували 80 міських депутатів. Відповідний проект рішення про внесення змін до Міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-21 роки представив у сесійній залі заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА, начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко.

— Внесення змін в даному проекті — це випуск Картки учня, яка буде видаватися київським школярам безкоштовно. Це новий захід, — повідомив він.

За словами Бученко кошти на це будуть виділені шляхом їх перерозподілу з іншого напряму допомоги.

— Ми перерозподіляємо кошти шляхом економії грошей, передбачених на пільгове перевезення громадян в місті Києві на підставі муніципальної Картки киянина. Кошти перерозподіляємо на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій для відповідної емісії Картки учня для забезпечення школярів, — розповів Бученко.

Як раніше розповідав директор цього Департаменту Юрій Назаров, після виділення Київрадою відповідного фінансування, його відомство протягом найближчих трьох місяців зможе забезпечити випуск таких карток.

За інформацією Максима Бученка, передбачалося, що скористатися електронним квитком учні зможуть вже з початку наступного року.

— Пропонується забезпечити реалізацію права безоплатного проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва, який працює у звичайному режимі, на підставі багатофункціональної електронної Картки киянина, а також учням-вихованцям на підставі електронного квитка, починаючи з 1 січня 2020 року, — зазначив заступник директора Департаменту соцполітики.

Також у проекті рішення йшлося про те, що громадяни, які мають право на безкоштовний проїзд у наземному та підземному транспорті Києва на підставі пільгових посвідчень, з 1 листопада 2019 року зможуть їздити за електронним квитком, який видаватиметься на безоплатній основі.

Однак у підсумку Київрада підтримала рішення із правкою щодо перенесення строків його запровадження.

— Існує проект Розпорядження про перенесення терміну введення електронного квитка у програму експлуатації, а саме з 1 квітня 2020 року. Тому прошу внести зміні у даний проект рішення та замінити зазначені там дати на 1 квітня 2020 року, — озвучив правку депутат Київради Віктор Грушко.

Як повідомлялось, випуск 330 тисяч електронних квитків для учнів та кадетів на базі електронної пластикової картки обійдеться місту у 31,5 млн грн. Він дозволить забезпечити облік надання пільг за проїзд цим категоріям киян.

Нагадаємо, однією з головних проблем у впровадженні в столиці єдиного електронного квитка є складність в обліку пасажирів пільгових категорій, які не є мешканцями Києва.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *