Главная > Все новости > Анонсы > «Київзеленбуд» збільшить кількість зелених насаджень порівняно з минулими роками

«Київзеленбуд» збільшить кількість зелених насаджень порівняно з минулими роками

Цього року у столиці планується збільшувати кількість багаторічних та хвойних дерев. Про це повідомили у комунальному об’єднанні «Київзеленбуд».

Одним із найбільших виробників якісного посадкового матеріалу є міський декоративний розсадник «Теремки». Щороку розсадник примножує зелені насадження Києва більш ніж 80 видами дерев та кущів.

На території розсадника, на площі 343,4 га, вирощуються усі необхідні для озеленення міста дерева та кущі.

Як повідомили у «Київзеленбуді», враховується потреба кожного району: вирощуються каштани, липи, клени, тополі, акації, дуби, платани та інші досить рідкісні декоративні рослини, як, наприклад, гледичія.

Також на території розсадника «Теремки» вирощується великий асортимент хвойних рослин: канадські ялини, різні сорти туї (шаровидна, колоновидна, золотиста), ялівець віргінський, скельний та козацький.

Рослини вирощуються за сучасними технологіями і всі вони акліматизовані до погодних та сучасних умов міста.

Щороку розсадник є постачальником більш ніж двох тисяч дерев та чотирьох тисяч кущів для озеленення столиці. Тому КО «Київзеленбуд» приділяє велику увагу модернізації технічного складу розсаднику. Зокрема, були закуплені машини, за допомогою яких можливе проведення швидкого та якісного викопування, пакування та транспортування посадкового матеріалу.


kyivcity.gov.ua/