Главная > Все новости > Активисты района > Київзеленбуд оприлюднив карту капремонтів парків і скверів у 2021 році

Київзеленбуд оприлюднив карту капремонтів парків і скверів у 2021 році

У травні планується почати капітальний ремонт у Голосіївському парку імені Рильського

КО «Київзеленбуд» оприлюднив на своєму сайті карту капітальних ремонтів 2021 року з кошторисами проєктів.

У травні планується почати капітальний ремонт у Голосіївському парку імені Рильського. Цьогоріч на роботи у бюджеті закладено 20 мільйонів гривень. Нещодавно Київзеленбуд показав візуалізації благоустрою – почнуть із тієї частини парку, що розташована біля метро «Голосіївська». Заплановані роботи – це одна з чотирьох черг реконструкції парку Рильського. Попередні рендери викликали чимало критики через надмір втручання у природу. Також у Голосіївському районі робитимуть капремонти у двох скверах на вулицях Лятошинського та Маршала Якубовського.

У Печерському районі продовжуватимуть ремонт скверу Марії Заньковецької на Великій Васильківській, а також за 4,8 мільйона гривень відремонтують сквер на Тверському тупику.

У Солом’янському районі заплановано капремонти скверів на Повітрофлотському проспекті та вулиці Машинобудівній. Продовжуватимуть ремонт парку Відрадний, який мають завершити до кінця 2022-го. Загальний кошторис проєкту сягає 42 мільйонів гривень, із яких цьогоріч витратять три мільйона. Реконструкція та благоустрій триватиме й у парку Орлятко, на який вже витратили 20 мільйонів і ще 5,2 мільйона додадуть цього року.

У Святошинському районі ремонтуватимуть парк «Інтернаціональний» – на весь проєкт коштуватиме орієнтовно 65 мільйонів гривень і триватиме до кінця 2023 року, цьогоріч планують виконати робіт 1,6 мільйона гривень. Триватимуть роботи парк Совки, з загальним кошторисом понад 135 мільйонів, з яких уже витратили майже 95 мільйонів. Також у цьому районі зазнають благоустрою сквери на вулицях Котельникова, Чорнобильській та Наумова.

У Шевченківському районі капремонт продовжиться у Сирецькому парку. Із 51 мільйона, закладеного на проєкт, вже витратили майже 46 мілйонів і цього року зроблять робіт на 3,5 мільйона. Також благоустрій чекає на сквер на Михайлівській і на два сквери на Володимирському проїзді (Литовський і сквер №2).

На Подолі заплановано почати капітальний ремонт парку на Замковій горі. Кошторисна вартість проєкту, завершити який мають до кінця 2023 року, становить 12 мільйонів гривень, із яких цього року витратять три мільйони.

В Оболонському районі мають відремонтувати сквер між вулицями Зої Гайдай та Богатирською, а також парк навколо озер Йорданське та Кирилівське, хоча на останній виділено лише 100 тисяч гривень.

На Троєщині у сквері між проспектом Маяковського та вулицею Бальзака продовжуватимуть капремонт загальною вартістю 49,5 мільйона гривень. Цьогоріч заплановано роботи на 16 мільйонів. Ще дорожчий ремонт роблять у парку вздовж проспекту Шухевича, на який вже витрачено майже 72 мільйона й цьогоріч виділено ще 20 мільйонів. Планують впорядкувати водойму, прокласти пішохідні і велодоріжки, встановити альтанку, лави тощо. Крім того, у Деснянському районі ремонтуватимуть парк пам’яті борців за свободу і незалежність України та парк «Радунка».

У Дніпровському районі робитимуть ремонти у скверах на вулицях Малишка, Інженера Бородіна та Ентузіастів.

У Дарницькому районі ремонтуватимуть парк «Привокзальний», парк навколо озера Срібний кіл, парк «Позняки», парк біля затоки Берковщина, а парк біля озера Лебедине (загальний кошторис – 101 мільйон гривень), а також сквер біля Дарницької РДА.