Главная > Все новости > Анонсы > Київрада збереться позачергово, щоб подбати про соціально-незахищених киян у час карантину

Київрада збереться позачергово, щоб подбати про соціально-незахищених киян у час карантину

Київська міська рада збереться для прийняття невідкладних питань 26 березня.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів за результатами погоджувальної ради депутатських фракцій та груп. За його словами, основна мета засідання – прийняти нагальні проекти рішень, які запобігатимуть розповсюдженню коронавірусу та є важливими для різних категорій громадян.

«У час карантину та загрози поширення Covid-19, міська влада має подбати про соціально-незахищених киян. Зокрема, маємо перерозподілити бюджет для захисту малозабезпечих груп населення та на потреби охорони здоров’я у столиці. Саме тому Київрада планує зібратися для проведення позачергового засідання і прийняти низку нагальних рішень», — зазначив Володимир Прокопів.

За його словами, також міська влада має допомогти представникам малого та середнього бізнесу, які змушені призупинити свій бізнес на час карантину.

«Місто відчуває свою відповідальність і перед підприємцями, тому пропонує орендарям комунального майна надати 50-відсоткову знижку на наступних 5 місяців. За все це маємо проголосувати уже найближчого четверга», — наголосив Володимир Прокопів.

Пленарне засідання Київської міської ради заплановано на 14:00.

У зв’язку з обмежувальними заходами, доступ громадськості та представників засобів масової інформації до КМР не передбачено. Онлайн трансляція засідання буде забезпечена на порталі Київради та на офіційній сторінці у Youtube.

Джерело

P.S. Нагадаємо, вчора у столиці зареєстровані три нових випадки захворювання на коронавірус.
Кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 31 особи.