Главная > Все новости > Киян знайомлять з детальними планами територій районів: чекають пропозицій. Голосіїво.

Киян знайомлять з детальними планами територій районів: чекають пропозицій. Голосіїво.

У Києві розпочалася процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах Детального плану території.

У Голосіївському районі просп. Науки та вул. Ягідної. Детальніше.

Ознайомитися з проектом детального плану території в районі просп. Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі м. Києва, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 3-й поверх, каб. 307 щовівторка з 14:00 до 17:00 та щоп’ятниці з 10:00 до 13:00.

Строк ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації 32 дні (з 02 серпня по 02 вересня 2019 року).

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001. Електронна адреса: info@kga.gov.ua.
Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 02 серпня по 02 вересня 2019 року.

Експозиція (показові матеріали, планшети) проекту Детальний план території в районі просп. Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі м. Києва розміщена в приміщенні Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації за адресою: просп. Голосіївський, 42.

Громадські слухання відбудуться 23 серпня о 14:00 у залі архітектурно-містобудівної ради Департаменту містобудування та архітектури за адресою: вул. Хрещатик, 32, м. Київ, 01001.

Джерело