Главная > Все новости > Анонсы > Керівникам ОСББ та ЖБК розповіли, як спілкуватися з українцями під час карантину

Керівникам ОСББ та ЖБК розповіли, як спілкуватися з українцями під час карантину

Рекомендації, як комунікувати під час карантину з мешканцями та владою, надало керівникам ОСББ, ЖБК Міністерство розвитку громад та територій України.

Отож, поради такі:

  • Поінформуйте мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу. Розмістіть в під’їздах чи біля них плакати з інформацію про те, як себе поводити.
  • Запровадьте періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.
  • Забезпечте заходами захисту прибиральників та двірників.
  • За можливості обмежте доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків
  • Комунікуйте з мешканцями, які можуть потребувати сторонньої допомоги (одинокі люди літнього віку, важкохворі люди тощо), уточніть чи потребують вони допомоги і за можливості допоможіть самостійно або передайте інформацію органу місцевого самоврядування чи в місцевий штаб/волонтерську організацію, які опікуються цим питанням.
  • Підтримуйте зв’язок з органом місцевого самоврядування та штабами підтримки для координації спільних зусиль та обміну оперативною інформацією.
  • Використовуйте систему електронної комунікації (врядування) в будинку, яка дозволить звузити необхідність особистого спілкування співвласників та дозволить підтримати комунікацію і зберегти позитивний емоційний клімат в будинку. Наприклад,

ОСББ Онлайн – https://osbb-online.com.

ОСББ 365 – https://osbb365.com.

Мій дім онлайн – https://miydimonline.com.ua.

iDom.ua – https://idom.ua.

Моє ОСББ – https://moeosbb.com.

Мій Артофіс – https://art-office.com.ua.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *