Главная > Все новости > Анонсы > Із сьогоднішнього дня конкурсанти розпочинають роботу над проектом меморіалу «Героям-киянам»

Із сьогоднішнього дня конкурсанти розпочинають роботу над проектом меморіалу «Героям-киянам»

Сьогодні кожен із 12 учасників всеукраїнського конкурсу на визначення найкращого ескізного проекту Меморіального комплексу «Героям–киянам, що загинули за цілісність та незалежність України» отримає конкурсну документацію та почне працювати над своїм проектом. Про це повідомили у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

«Цей меморіальний комплекс має стати символом Києва та уособленням героїчного подвигу наших земляків, що віддали своє життя під час бойових дій на сході України. Завдання учасників – зробити не просто пам’ятник, а місце великої шани, яке буде викликати повагу, зокрема, і своїм художнім рішенням», – зазначив директор Департаменту містобудування та архітектури – Головний архітектор Києва – Олександр Свистунов.

Він розповів, що разом із щойно підписаним розпорядження «Про проведення відкритого всеукраїнського конкурсу на визначення найкращого ескізного проекту Меморіального комплексу «Героям–киянам, що загинули за цілісність та незалежність України» учасники отримають програму, умови конкурсу та всі дані про ділянку проектування. Їм необхідно буде розробити концепцію частини існуючого парку «Хрещатий» із улаштуванням скульптурної композиції меморіалу.

«Вже 5 вересня – рівно через 2 місяці – журі обере найкращий проект, який буде реалізовано у парку «Хрещатий», що знаходиться на розі вулиці Михайла Грушевського та Петрівської алеї у Печерському районі міста Києва. Бажаємо конкурсантам натхнення у проектуванні та з нетерпінням чекаємо результатів», – додав Олександр Свистунов.

Детальніше про конкурс читайте за посиланням:
https://heroivkyian.wixsite.com/heroivkyian

Джерело