Главная > Все новости > Анонсы > Із понеділка у столиці ганятимуть незаконну торгівлю і продавців ялинок

Із понеділка у столиці ганятимуть незаконну торгівлю і продавців ялинок

У Києві з понеділка, 16 грудня, розпочинається рейд по всіх районах міста проти вуличної торгівлі.

– З наступного тижня ми вирішили організовувати такі рейди щодня в усіх районах міста Києва. Прикладемо максимум зусиль аби подолати таку хворобу, як стихійна торгівля. Ця боротьба не тільки проти бруду та антисанітарії, але й проти нелегальних доходів торгівців-перекупників, – сказав директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба. – Тому я закликаю киян приєднатися до цієї справи і не купувати товари на вулиці. Зробити це надзвичайно просто – потрібно не купувати товари на стихійних ринках. З наступного тижня додатково до всіх інших організовують свою діяльність стихійні ринки ялинок. Впевнений, що спільні зусилля з громадою дадуть позитивний результат закликав директор Департаменту міського благоустрою Олексій Кулеба.

У рамках боротьби зі стихійною торгівлею на тижні, що минає, Департамент міського благоустрою продовжив рейди з перевірками території Святошинського і Голосіївського районів. Рейди відбувалися також за участю правоохоронців. Складено 15 адміністративних протоколів за порушення законодавства.

Зокрема:

  • 8 протоколів – у порушення ст. 160 КУап за торгівлю з рук у невстановлених місцях, що тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі,
  • 7 протоколів складено за статтею 152 КУап – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою міста Києва.

Джерело