Главная > Все новости > Активисты района > ГУР: Для чого Пригожин активно коментує наступ ЗСУ

ГУР: Для чого Пригожин активно коментує наступ ЗСУ

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов вважає, що заяви голови ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина щодо настання ЗСУ є частиною підготовки російських еліт до життя після поразки у війні з Україною, повідомляє РБК-Україна.

Юсова запитали, чому, на його думку, Пригожин так активно коментує майбутній наступ України.

«Такі люди, як Пригожин, коли ми говоримо про російське так зване суспільство, якщо щось говорить — то говорить не тільки від свого імені, а від імені своїх партнерів, покровителів, які дозволяють подібні заяви та подібну мову.

Частину російської так званої політичної, владної еліти розглядають різні сценарії, зокрема планують якесь життя після Путіна, після поразки у війні з Україною. Тому готують до різних апокаліптичних (а насправді – реалістичних) для Росії сценаріїв.

Я думаю, що це навіть не одне крило – це різні середовища, які можуть конкурувати між собою. Скажімо, Пригожин та Гіркін один одного, м’яко кажучи, не люблять у публічній площині. Але їхні наративи часто свідчать про ті самі проблеми в армії окупантів. Тому це різні середовища» , — відповів Юсов.

На його думку, кількість «середовищ» лише зростатиме.

Заяву Пригожина про виведення вагнерівців із Бахмута Юсов назвав підготовкою до «пошуків крайнього» у майбутньому:

«Якщо через кілька місяців ситуація для російської армії буде плачевною на кількох напрямках, у тому числі і на Сході, то шукатимуть крайніх. Звичайно, Пригожин у цій ситуації покаже свої заяви багатомісячної давності і скаже: «Крайній точно не я» , — зазначив представник ГУР.