Главная > Все новости > Активисты района > Гречок Юлія: Пропонуємо провести громадські слухання з залученням голосіївців щодо знесення кінотеатру «Загреб»

Гречок Юлія: Пропонуємо провести громадські слухання з залученням голосіївців щодо знесення кінотеатру «Загреб»

МИ ПРОПОНУЄМО❗

Провести громадські слухання з залученням голосіївців щодо знесення кінотеатру «Загреб». Кияни мають право самостійно вирішувати, що має бути на місці кінотеатру, який перебуває в комунальній власності: чи відновити кінотеатр, чи збудувати там нову школу або дитсадок, чи облаштувати новий сквер. Окрім цього, аудит комунальних будівель необхідно провести по всьому місті.

Київрада та КМДА планують віддати кінотеатр «Загреб», зведений у 1980-х роках в Голосіївському районі, інвесторам під будівництво офісів. Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести стару будівлю комунального кінотеатру. Відповідний проєкт рішення “Про майнові питання, пов’язані з будівництвом об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116 у Голосіївському районі”. Комісія схвалила на своєму засіданні 12 лютого 2019 року та рекомендувала його затвердити Київраді.