Главная > Все новости > Активисты района > Енергоефективність житла: мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у шість разів та сплачують 6 грн за кв. м

Енергоефективність житла: мешканці будинку на Теремках зменшили вартість опалення у шість разів та сплачують 6 грн за кв. м

За рахунок проведених енергоефективних заходів, зокрема встановлення індивідуального теплового пункту з погодним регулюванням, мешканці ОСББ «Ізумруд» на вулиці Академіка Заболотного, 30 (Голосіївський район) зменшили вартість опалення до 6 грн за кв. м опалювальної площі. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інспектуючи встановлення в будинку індивідуального теплового пункту на одну з секцій.

ОСББ «Ізумруд» вже тричі взяло участь в міській програмі «70/30%», за умовами якої місто оплачує 70% робіт, а мешканці – лише 30%. В рамках «70/30%» в будинку встановили індивідуальний тепловий пункт з погодним регулюванням на частину секцій, замінили вікна та двері, виконали утеплення фасаду та покрівлі, ізоляцію мереж.

«Для участі в програмі мешканці поступово акумулювали кошти та провели цілий комплекс робіт, що дозволив людям на опаленні зекономити понад 550 тис. грн», – сказав Петро Пантелеєв.

За словами голови ОСББ Світлани Чабан, у поточному році роботи продовжуються: в будинку монтують обладнання теплового пункту, здійснюють заміну вікон та дверей на енергозберігаючі.

Загалом цього року в столиці виконають 106 енергозберігаючих проектів у житлових будинках. На це місто спрямувало понад 100 млн грн.

Джерело