Главная > Все новости > Анонсы > До кінця року Київ отримає 200 нових сучасних автобусів

До кінця року Київ отримає 200 нових сучасних автобусів

До кінця цього року столиця отримає 200 нових сучасних автобусів. 80 – довжиною 12 метрів та 120 автобусів довжиною майже 19 метрів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

«Ми оновлюємо парк громадського транспорту столиці. Навіть в умовах боротьби з пандемією та кризи, що вона спричинила. До кінця цього року місто отримає 200 нових сучасних автобусів. 80 – довжиною 12 метрів та 120 автобусів довжиною майже 19 метрів. Усі автобуси з низьким рівнем підлоги, що відповідає вимогам перевезення маломобільних пасажирів. Поставки відбудуться на умовах лізингу. Першу партію – близько 100 автобусів – ми очікуємо отримати вже в жовтні. Решту – до кінця року», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, обмеження, які уряд запровадив через потрапляння столиці у «помаранчеву» зону, на графік роботи громадського транспорту не вплинуть. І закликав киян дотримуватися необхідних правил у громадському транспорті.

«Головне – люди повинні розуміти, що під час пандемії, громадським транспортом треба користуватися в разі нагальної необхідності – аби доїхати на роботу чи у справах. Увесь наземний громадський транспорт столиці курсує і буде курсувати за звичним графіком та розкладом. Крім транспорту, рух якого тимчасово змінили через ремонтні роботи на дорогах. Інформація про зміну маршрутів є на сайті та на сторінках у соцмережах КП «Київпастранс»», – зазначив Віталій Кличко.

Щодня на маршрути в столиці виходять: 350 автобусів, майже 330 тролейбусів та понад 260 трамваїв комунального підприємства «Київпастранс».

Джерело

One thought on “До кінця року Київ отримає 200 нових сучасних автобусів

  1. Усі печери представленні у даній статті знаходяться у Тернопільській області. Зі Львова в Тернопіль електрички та автобуси курсують кожного дня, тому добратися до обласного центру не буде складно, проте самі печери розкидані по області і знаходяться інколи далеко від шляхів, де їздить маршрутний транспорт, та і самим іти в печеру без жодного супроводу буде моторошно. Щоб не заблукати радимо Вам долучитися до збірних груп, з якими ви зможете отримати якісний супровід під час екскурсії в печери, швидкий доїзд прямо до місця розташування печер, а також дружну компанію, з якою точно не буде страшно досліджувати підземелля. Про підземний світ складено чимало легенд. Скажімо, стародавні греки вірили, що душі померлих приречені на вічне й безрадісне існування у похмурому царстві Аїда. Кельти і германці вважали, що підземні печери заселені маленькими створіннями – гномами. А ще там часто знаходили притулок різноманітні чудовиська, починаючи від драконів і закінчуючи циклопами. Підземні надри вабили і науковців. Вони шукали шлях, який ніби–то сполучає поверхню Землі з її центром, де, на їхню думку, повинно існувати життя. Таким чином, через кратери вулканів або печери вони сподівалися потрапити в глиб Землі. Підземні скарби вабили багатьох, та не знайшовши там золота і коштовностей, люди, деколи й самі не підозрюючи про свої досягнення, відкривали все нові і нові печери, які дотепер манять до себе сучасних шукачів пригод.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *