Главная > Все новости > Для київського метро придбають 50 нових вагонів

Для київського метро придбають 50 нових вагонів

Для Київського метрополітену мають намір придбати до 50 вагонів. 

19 березня на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який має на меті поповнити парк рухомого складу метрополітену новенькими сучасними вагонами.
У мерії кажуть, це забезпечить більш якісне та швидше переміщення містом. А також дозволить зменшити навантаження на наземний транспорт, що у свою чергу покращить екологічну ситуацію в столиці.

«Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину «пік» на лінії випускається 546 вагонів. Зважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці. Столиця має намір придбати до 50 новеньких вагонів на загальну суму до 50 мільйонів євро», – розповів голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену, у рамках відповідної угоди, може надати Європейський банк реконструкції та розвитку.
Проект рішення мають винести на одне із засідань Київради.

За інформацією Київради

golos.kyivcity.gov.ua/