Главная > Все новости > Анонсы > Де голосіївці можуть безкоштовно обстежитися цього тижня

Де голосіївці можуть безкоштовно обстежитися цього тижня

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 910 обстежень, а загалом від початку дії проекту – 122 488 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень минулого тижня у 579 киян виявлено надмірну вагу, у 443 – підвищений артеріальний тиск, у 197 – високий рівень цукру крові, у 422 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 83 виїзди мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Джерело