Главная > Все новости > Анонсы > Де голосіївці можуть безкоштовно обстежитися цього тижня

Де голосіївці можуть безкоштовно обстежитися цього тижня

За минулий тиждень у рамках проекту «Лікар у Вашому домі» здійснено 910 обстежень, а загалом від початку дії проекту – 122 488 обстежень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у рамках проекту кожен охочий може безкоштовно пройти медичні обстеження у наметах із написом «Лікар у Вашому домі» в усіх районах столиці. Зокрема, отримати первинні консультації щодо стану здоров’я, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання, перевірити рівень цукру та холестерину у крові, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла.

«За результатами обстежень минулого тижня у 579 киян виявлено надмірну вагу, у 443 – підвищений артеріальний тиск, у 197 – високий рівень цукру крові, у 422 – високий рівень холестерину», – розповів Микола Поворозник.

Окрім того, минулого тижня здійснено 83 виїзди мультидисциплінарних бригад, до складу яких входять лікар і медсестра первинної ланки, вузькопрофільні спеціалісти. Такі бригади виїжджають до соціально незахищених сімей або до киян, які не можуть самостійно дістатися до медичного закладу, аби отримати допомогу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *