Окупанти завдали ракетного удару по Одеській області. Про це повідомив речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук.
“Літаками стратегічної авіації ворог завдав зранку ударів по Одещині”, – йдеться в повідомленні.
Як повідомляє ОК “Південь”, на Одещині є влучання в приватні будівлі прибережних сіл з наступним загорянням.
Попередньо постраждалих немає.