Главная > Все новости > Бібліотека для дітей у Голосіївському районі переживає повне оновлення

Бібліотека для дітей у Голосіївському районі переживає повне оновлення

У бібліотеці № 15 для дітей ЦБС Голосіївського району м. Києва тривають активні роботи з перетворення на сучасний БібліоHUB.

Про це повідомила директорка Департаменту культури Діана Попова. 

Разом із начальником Управління культури Голосіївського району Інною Сінкевич, представниками ЦБС та архітектором у бібліотеці пройшла виїзна нарада.

Станом на сьогодні виконано:

  • демонтажні роботи (внутрішніх конструктивних елементів: цегляних перегородок, віконних коробок; знімання дверних полотен, розбирання підлог, підвісних стель, облицювання стін);
  • заміна вікон на енергозберігаючі склопакети;
  • влаштування внутрішніх перегородок приміщень;
  • вирівнювання та влаштування стяжки підлоги;
  • демонтаж старих теплоприладів.
     

Бібліотека відкрита у жовтні 1969 року. У 1988 році переїхала в приміщення за адресою: вул. Набережно-Корчуватська, 92. Вона є єдиним культурним закладом на Корчуватому.
Після оновлення в бібліотеці планується дитячий відділ з ігровою кімнатою, майстерня для талановитих дітей, зали для виставок та концертів.

Проєкт «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHUB» розпочато у 2017 році. На сьогодні його учасниками стали 7 районів (Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький) та 8 бібліотек, які отримали новий фірмовий стиль, сучасний вигляд та інноваційні технології.

Джерело