Главная > Все новости > Активисты района > Без світла залишається частина споживачів у шести областях – Міненерго

Без світла залишається частина споживачів у шести областях – Міненерго

У середу під час артилерійського обстрілу було пошкоджено одну з будівель АТ «Харківобленерго» в області. Без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях. Про це заявили у Міненерго.

«Ворог продовжує знищувати громадянську енергетичну інфраструктуру України. Зокрема, вчора під час артилерійського обстрілу було пошкоджено одну з будівель АТ «Харківобленерго» в області. Загиблих та постраждалих серед персоналу немає.

Рятувальники та представники підприємства ведуть обстеження, щоб визначити обсяг пошкоджень» , — йдеться у повідомленні.

При цьому без світла залишається частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

«Водночас енергетики, незважаючи на складну ситуацію з безпекою, продовжують роботи з відновлення енергопостачання. За добу в Україні вдалося повернути світло для 8 тисяч споживачів. Більшість із них – це абоненти у Запорізькій та Донецькій областях» , — додали в міністерстві.

Енергетична система працює стабільно, без обмежень потужності.