Главная > Все новости > Активисты района > Аварійні відключення сьогодні не застосовуються: в «Укренерго» пояснили причину

Аварійні відключення сьогодні не застосовуються: в «Укренерго» пояснили причину

Українці другий день поспіль заощаджують електроенергію. Тому по всій країні сьогодні вранці не було аварійних відключень світла, пише Наталія Юрченко, РБК-Україна.

Про це йдеться в заяві «Укренерго».

Диспетчерський центр «Укренерго» сьогодні не надав операторам даних для аварійних відключень, оскільки не було необхідності. Зранку українці спожили на 2,6% менше електроенергії, ніж вчора, а верхня точка ранкового піку була пізніше.

Також вчора ввечері зафіксували зменшення навантаження на енергосистему. Зокрема, жителі Києва зменшили споживання на 6,2%, в Київській області — на 3,3%, Черкаській — на 17,8%, Харківській — на 7,0%, Чернігівській — на 5,9%.

Проте в «Укренерго» попередили, що сьогодні ввечері можуть бути відключення світла, якщо буде необхідно. Українців закликали і надалі економити електроенергію.

«Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий», — йдеться у повідомленні.